1 procent
zobacz >>>

Twoja praca - twój sukces!

Aż dwadzieścia pięć osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności wzięło udział we wczorajszych Giełdach Pracy dla Osób Niepełnosprawnych, które zorganizowała Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach Projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na Giełdy zostali zaproszeni firmy PHU "Ort-Care" Damian Puton oraz "Sella-Reklama" W. Kniaź, P. Kniaź z Lublina.

Rozmowy kwalifikacyjne odbywały się w godzinach 9.00-12.00 i dotyczyły takich stanowisk pracy jak: przedstawiciel handlowy, grafik komputerowy, pracownik biurowy oraz pracownik Call Center.

Podczas rozmów naszych klientów wspierali pośrednicy pracy, doradca zawodowy i psycholog, specjalista ds. rozwoju zawodowego i prawnik.

Warto nadmienić, iż spotkania pracodawców z potencjalnymi (Nie)pełnosprawnymi pracownikami przebiegały w bardzo sympatycznej i pełnej wzajemnego zrozumienia i profesjonalizmu atmosferze. Pracodawcy wyrazili swoje zadowolenie z organizacji przedsięwzięcia, opowiadając o jego przebiegu dziennikarce Radio Lublin Kindze Szamanek. Umówili się również z wybranymi kandydatami na dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne w siedzibach swoich firm.

Żywimy nadzieję, iż nasi podopieczni dzięki Giełdom Pracy zdobędą wymarzoną pracę. Czego z całego serca im życzymy!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640542, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON