Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Szukasz pracy - zobacz jak to się robi!

W dniach 10-11 lutego br. w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w godzinach 9.00 - 14.30 odbyły się Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej w ramach Projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W trakcie 2 dni warsztatowo-szkoleniowych 10 niesłyszących i niedosłyszących uczestników zajęć mieli możliwość odkrycia i bliższego sprecyzowania własnych umiejętności i możliwości, swoich słabych i mocnych stron, a także swoich preferencji zawodowych. Dzięki prostym pytaniom: co umiem robić najlepiej, jakie mam pozytywne cechy charakteru, co najbardziej lubię w sobie, jakie mam doświadczenie i co powinienem w sobie udoskonalić uczestnicy zajęć wzmacniali poczucie własnej wartości. Celem tych ćwiczeń była próba osłabiania stereotypów związanych z funkcjonowaniem osób niesłyszących i niedosłyszących oraz modelowanie postawy otwartości na środowisko osób pełnosprawnych.

Drugi dzień warsztatów aktywizacyjnych miał na celu przygotowanie osoby niesłyszące lub niedosłyszące do spotkania z pracodawcą. Niezbędnych informacji prawnych oraz porad na temat "Prawo a rynek pracy dla Osób Niepełnosprawnych" dostarczył nasz prawnik z Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi Andrzej Adamczuk. Uczestnicy zapoznali się m.in. z rodzajami orzeczeń o niepełnosprawności, rodzajami umów o pracę i świadczeń z opieki społecznej, zasadami pracy w warunkach pracy chronionej i na otwartym rynku pracy, uprawnieniami pracowników niepełnosprawnych wynikającymi z Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej itd. Wyświetlony również został film pt. "Autoprezentacja oraz Rozmowa kwalifikacyjna".

Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim uczestnikom warsztatów aktywizacyjnych i żywimy nadzieję, iż pomogą one naszym klientom w aktywnym poszukiwaniu pracy!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.07.2021r.
Stronę odwiedzono 20715246, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON