1 procent
zobacz >>>

Adobe Photoshop CS3 - to proste!

W dniu 6 lutego br. w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi rozpoczęły się zajęcia z drugiego modułu "Szkolenia komputerowego z zakresu grafiki komputerowej i Webmasteringu" realizowanego w ramach Projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W zajęciach uczestniczy 10 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, zarejestrowanych w naszej Agencji Zatrudnienia. Kursanci podczas 33 godzin szkoleniowych zapoznają się z zasadami i metodami pracy w programie Adobe Photoshop CS3. Zajęcia poprowadzi trener Piotr Karnasiewicz, który m.in. nauczy naszych kursantów jak skutecznie posługiwać się narzędziami w/w oprogramowania w tworzeniu grafiki wektorowej na potrzeby stron internetowych. Przy merytorycznym wsparciu trenera uczestnicy szkolenia będą mogli w praktyce zastosować narzędzia menu, przesunięcia i zaznaczania obiektów w polu roboczym, Lasso wielokątnego i magnetycznego, różdżki i pióra czy narzędzia, dostępne tylko w trybie tworzenia warstwy z maską wektorową itp.

Przyznajemy - jest to trudne wyzwanie, a zatem wszystkim uczestnikom szkolenia komputerowego życzymy wytrwałości i owocnej nauki!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18613172, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON