1 procent
zobacz >>>

Agencja Zatrudnienia na antenie Radia Lublin

Dnia 5 lutego 2009 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w składzie Ireneusz Jóźwicki - pośrednik pracy, Natalia Oniszczuk - doradca zawodowy i psycholog oraz Natalia Jarosz - specjalista ds. informacji i promocji uczestniczyli w nagraniu audycji radiowej w RADIO LUBLIN na zaproszenie Pani Dziennikarz Agnieszki Krawiec. Program był wyemitowany "na żywo" na antenie Radia Lublin
po godzinie 21:00.

Pośrednik pracy Ireneusz Jóźwicki opowiedział o współpracy z klientami Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w kontekście pozyskiwania dla nich ofert zatrudnienia na rynku lubelskim, wskazał na aspekty prawne w kontekście korzyści płynących dla pracodawcy, który chcę lub zatrudnia osoby niepełnosprawne. Natomiast psycholog i doradca zawodowy Natalia Oniszczuk opowiedziała o metodach pracy ze zgłaszającymi się do Agencji klientami, odniosła się do roli doradztwa zawodowego dla osób niepełnosprawnych, zwróciła również uwagę na problemy natury psychologicznej u osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, kiedy taki człowiek próbuje wyjść do ludzi, stać się aktywną integralną częścią życia społecznego i zawodowego. Specjalista ds. informacji i promocji Natalia Jarosz opowiedziała o aktywnej współpracy z mediami i prasą, a także o prowadzonej przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi stronie internetowej, zwracając przy tym szczególną uwagę słuchaczy na jej interesującą zawartość informacyjną w zakresie poradnictwa zawodowego, psychologicznego, prawnego oraz pośrednictwa pracy.

Pod koniec audycji radiowej został ogłoszony konkurs, w którym słuchaczka z Biłgoraja odpowiadając prawidłowo na postawione pytanie wygrała firmową koszulkę, czapkę i pendrive'a. Ogromnie się cieszymy i serdecznie gratulujemy wygranej!

Pragniemy również serdecznie podziękować Pani Agnieszce Krawiec za zaproszenie do studia i ciepło, jakim nas otoczyła podczas nagrania audycji radiowej!

Wszystkie osoby niepełnosprawne, które były przy radioodbiornikach podczas naszego programu zapraszamy do współpracy do naszej Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy ul. Hempla 5 (I piętro budynku BIGMAR) w Lublinie!
Zachęcamy również do kontaktowania się z nami drogą elektroniczną praca@ffm.pl lub telefoniczną
(081) 534-82-90!

Zapraszamy do posłuchania audycji również naszych internatów:

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640754, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON