1 procent
zobacz >>>

Pracodawca Miesiąca Stycznia 2009 - uroczyste wręczenie dyplomu

W dniu 5 lutego 2009 roku w siedzibie Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "ZETTO" odbyło się spotkanie z właścicielami firmy Państwem Wandą i Wiesławem Zielińskimi. W spotkaniu wzięli również udział pracownicy Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi Dorota Kryk - Asystent Osoby Niepełnosprawnej oraz Tomasz Jurczyszyn - Informatyk/Webmaster.

Podczas spotkania wręczony został dyplom Pracodawcy Miesiąca Stycznia 2009 roku przyznany Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu "ZETTO" za działania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Firma działa na rynku odzieżowym od 1985 roku, natomiast od 1995 roku zajmuje się wyłącznie produkcją garniturów męskich. Wyroby firmy charakteryzuje przystępna, konkurencyjna cena i wysoka jakość wykonania. Przedsiębiorstwo oferuje: kamizelki żakardowe z kusznikiem, koszule, krawaty. muchy. spinki, paski, szelki i oczywiście garnitury w różnych kolorach i rozmiarach. Obecnie Firma zatrudnia 3 osoby niepełnosprawne skierowane przez Agencje Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi.

Serdecznie gratulujemy laureatowi naszego konkursu!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18595242, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON