1 procent
zobacz >>>

Praca właśnie dla ciebie!

W dniu 5 lutego 2009 roku w godzinach 9.00 - 14.00 w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach Projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbyły się Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do rozmów kwalifikacyjnych, odbywających się w trzech turach, przystąpiło ponad 30 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Ofertę pracy na stanowisko osoby sprzątającej pomieszczenia biurowe przedstawiła firma INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. świadcząca profesjonalne usługi z zakresu ochrony osób i mienia, sprzątania biur i obiektów, szkoleń BHP itp.

Rozmowy pomiędzy kandydatami a pracodawcą przebiegały w przyjaznej, pełnej sympatii i wzajemnego zrozumienia atmosferze. Uczestników Giełd Pracy wspierali również pracownicy Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi: doradcy zawodowi, specjalista ds. rozwoju zawodowego, prawnik, psycholog, pośrednik pracy oraz tłumacz języka migowego.

Żywimy nadzieję, iż dzisiejsze spotkanie naszych klientów z pracodawcą zaowocują w niedalekiej przyszłości podpisaniem umów o pracę.

Wszystkim uczestnikom Giełd Pracy życzymy powodzenia!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640661, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON