1 procent
zobacz >>>

Zostań grafikiem komputerowym!

W dniu 21 stycznia 2009 roku w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi rozpoczęło się "Szkolenie komputerowe z zakresu grafiki komputerowej i Webmasteringu", które odbywa się w ramach projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W szkoleniu bierze udział 10 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, posiadających status osoby bezrobotnej i zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z:

  1. podstawowymi pojęciami grafiki komputerowej oraz praktycznym jej zastosowaniem na przykładzie programu COREL DRAW - zajęcia w ilości 35 godzin poprowadzi Jarosław Nowak
  2. zasadami tworzenia grafiki na potrzeby stron WWW na przykładach programów Adobe Photoshop CS3 (33 godz. zajęć) i Adobe Flash CS3 (jak wyżej) - szkolenie poprowadzi Piotr Karnasiewicz
  3. zasadami tworzenia stron internetowych w HTML i CSS - zajęcia w ilości 49 godzin poprowadzi Andrzej Zoła.

Dzięki szkoleniu uczestnicy mają możliwość podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a przede wszystkim podnieść szansę na zdobycie interesującej, dobrze płatnej pracy na otwartym rynku pracy. Pomoże im w tym niewątpliwie również Indywidualny Plan Działania opracowany przez naszych psychologów, doradców zawodowych i innych specjalistów. Zajęcia będą się odbywały kilka razy w tygodniu w sali komputerowej Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w okresie od 21 stycznia br. do 19 marca 2009 roku.

Zatem życzymy naszym kursantom - klientom Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi owocnej i interesującej nauki oraz ciekawej, pełnej wyzwań pracy!

Obejrzyj również wywiad z uczestnikiem szkolenia!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 22.03.2019r.
Stronę odwiedzono 17199188, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON