KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Rozpoczął się kolejny Kurs Komputerowy ECDL.

W dniu 19 listopada o godz. 9.15 w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi rozpoczęła się II edycja szkolenia komputerowego ECDL. W zajęciach wzięło udział 10 osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

   Na pierwszych zajęciach uczestnicy szkolenia zapoznają się z podstawami użytkowania i zastosowania komputerów, poszerzając swoją naukę w następnych etapach m.in. o umiejętności tworzenia, edycji, formatowania, przechowywania i drukowania dokumentów, wykorzystania oprogramowania do przeprowadzenia powtarzalnych obliczeń (praca z arkuszami kalkulacyjnymi), tworzenia bazy danych, posługiwania się grafiką menedżerską i prezentacyjną oraz umiejętnościami w użytkowaniu sieci informatycznych (praca z internetem) itd. Po ukończeniu w/w kursu oraz pomyślnym zdaniu egzaminów uczestnicy szkolenia ECDL otrzymają Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, który przyczyni się do podwyższenia poziomu umiejętności użytkowania komputera przez naszych kursantów, a także pomoże w znalezieniu dobrej pracy.

Wszystkich uczestnikom szkolenia ECDL życzymy owocnej nauki!

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320022, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON