KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi na IV Międzynarodowych Targach Pracy w Lublinie

   W dniu 28 października 2008 roku w Centrum Targowym MTL S.A w Lublinie odbyły się IV Międzynarodowe Targi Pracy, objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Na Targach Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi prezentowała na swoim stoisku wystawienniczym zarówno aktualne oferty pracy dla Osób Niepełnosprawnych, jak również rozpowszechniała i popularyzowała informacje o zakrojonej na szeroką skalę ogólnopolskiej własnej działalności.

W Targach Pracy wzięli udział pracownicy i wolontariusze Agencji Zatrudnienia. Odwiedziły nas również Telewizja Regionalna Lublin oraz Rozgłośnia Archidiecezji Lubelskiej Radio ER, dla których zostały udzielone wywiady na temat pośrednictwa oraz metod pracy z Osobami Niepełnosprawnymi w kontekście działalności Agencji Zatrudnienia.

W Targach wzięło udział kilkudziesięciu wystawców, którzy przedstawili różnorodne oferty pracy. Dla zwiedzających była to znakomita możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcą.

Stoisko Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Przygotowana oferta dla osób niepełnosprawnych przyciągnęła uwagę bardzo wielu osób, którzy skorzystali z możliwości zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy, szkoleń i wolontariatu.

   Dziękujemy wszystkim uczestnikom i odwiedzającym za zainteresowanie!

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322671, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON