1 procent
zobacz >>>

Zakończyła się rekrutacja osób niepełnosprawnych na szkolenie pt. "Pracownik magazynowy z obsługą wózków jezdniowych, kas fiskalnych i komputerowych programów magazynowych"

   Rekrutacja na w/w szkolenie dla osób niepełnosprawnych trwała około dwóch tygodni. Wyłonieni kandydaci rozpoczęli szkolenie w dniu 20 października 2008 roku o godz. 16.00. Zajęcia zostały poprzedzone stosownymi badaniami lekarskimi, takimi jak badania podstawowe, specjalistyczne, psychologiczne oraz badanie zdolności słuchu.

   Szkolenie przewiduje 140 godzin dydaktycznych na jednego uczestnika, w tym 4 godziny dydaktyczne dziennie na jednego kandydata oraz jazda wózkiem widłowym - 5 godzin dydaktycznych na jednego uczestnika. Zajęcia będą odbywać się cztery razy w tygodniu. Okres trwania w/w szkolenia zamyka się w 35 dniach zajęć dydaktycznych. Szkolenie potrwa do 19 grudnia bieżącego roku.

   Uczestnicy zajęć pod koniec szkolenia zostaną zaproszeni na pisemny egzamin testowy z zakresu budowy i obsługi wózków oraz z zakresu gospodarki magazynowej. Przystąpią również do egzaminu praktycznego z zakresu jazdy wózkiem, obsługi kas fiskalnych i obsługi komputera.

    Celem szkolenia jest uzyskanie kwalifikacji pracownika magazynowego, uzyskanie uprawnień kierowcy wózków jezdniowych, nabycie umiejętności obsługi kas fiskalnych oraz korzystania z programów komputerowych stosowanych w handlu.

   Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy owocnej pracy i nauki !

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18644265, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON