KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Szkolenie komputerowe ECDL dla osób niepełnosprawnych trwa

   Szkolenie ECDL rozpoczęło się w dniu 6 października 2008 roku i potrwa do 10 grudnia br.

W szkoleniach bierze udział 10 osób niepełnosprawnych w ramach programu "PARTNER III".

   Po ukończeniu szkolenia klienci Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mają możliwość otrzymania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Jest to certyfikat, który poświadcza, że jego posiadacz zdał pomyślnie jeden teoretyczny egzamin sprawdzający wiedzę w zakresie podstawowych pojęć technologii informatycznej i sześć egzaminów praktycznych sprawdzających umiejętność wykorzystania komputera, a mianowicie w zakresie znajomości podstawowych funkcji porządkujących środowisko pracy użytkownika komputera, tworzenia, edycji, formatowania, przechowywania i drukowania dokumentów, wykorzystania oprogramowania do przeprowadzania powtarzalnych obliczeń, tworzenia i wykorzystania baz danych, użycia technik graficznych oraz pozyskiwania informacji przez internet. Wszystkie egzaminy w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi są przeprowadzane przez upoważnionych egzaminatorów ECDL. Warto też dodać, że rezultaty egzaminów odnotowywane są w Europejskiej Karcie Umiejętności Komputerowych kandydata.

   Po zdaniu wszystkich egzaminów klienci Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, które uczestniczą w aktualnie trwającym szkoleniu ECDL, uzyskują bezterminowo ważny Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

   Szkolenie ECDL daje możliwość osobom niepełnosprawnym na podwyższenie poziomu umiejętności użytkowania komputera, zapewnia zdobycie dobrych nawyków w pracy z komputerem w celu zapewnienia wysokiej jakości jej wyników, a tym samym pozwala skutecznie wkroczyć na rynek pracy.

   Życzymy powodzenia wszystkim kursantom!

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18313449, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON