KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Trwa kurs szkoleniowy - "Opiekunka domowa"- 05.09.2008

    W Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi trwa miesięczne szkolenie pt. "Opiekunka domowa".
Kurs odbywa 10 kobiet powyżej 50 roku życia z orzeczoną niepełnosprawnością, z województwa lubelskiego, zdolnych i gotowych do podjęcia zatrudnienia.

    Kurs przeprowadzany jest w ramach projektu "Mapa Drogowa do pracy dla Aktywnych Kobiet" i współfinansowany jest ze środków Departamentu ds. Kobiet, Rodziny i Przeciwdziałania Dyskryminacji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

    Osoby zrekrutowane zostały przez specjalistów agencji i wzięły udział w trzydniowych zajęciach aktywizacyjnych. Rozwiązywały testy, odpowiadały na pytania, wypełniały ankietę dotyczącą motywacji i zainteresowań zawodowych. Wyniki będą stanowiły bazę do stworzenia Indywidualnego Planu Działań
dla kursantek.

   Szkolenie na opiekunkę domową obejmuje następujące zagadnienia:

   Po ukończonym kursie pośrednicy pracy Agencji Zatrudnienia pomogą uczestniczkom kursu w szukaniu pracy w charakterze opiekunki domowej. Kursantki będą miały możliwość uczestnictwa w giełdzie pracy z pracodawcą, zaś dla dwóch najlepszych kobiet istnieje możliwość uzyskania jednomiesięcznego stażu w miejscu pracy.

   Mamy nadzieję, że kurs ten w pełni zaktywizuje uczestniczące w nim kobiety i powrócą na rynek pracy, znajdą i utrzymają zatrudnienie.

 

-

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18317787, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON