KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Zajęcia z aktywizacji zawodowej kobiet- kobieta aktywna 50+.

    W dniach 4-6.08.2008 roku, w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbywają się 3-dniowe zajęcia z aktywizacji zawodowej skierowane do kobiet po 50-tym roku życia, w ramach realizowanego projektu "Mapa drogowa do pracy dla aktywnych kobiet".

   Celem zajęć jest zwiększenie aktywności zawodowej kobiet niepełnosprawnych powyżej 50 roku życia na rynku pracy, wsparcie w procesie poszukiwania pracy oraz opracowanie indywidualnych planów działania we współpracy z uczestniczkami.

   Uczestniczki warsztatów, w 10-cio osobowej grupie, poznają swoje atuty, określają swoje umiejętności, uświadamiają sobie swoje słabe i mocne strony. Przy wsparciu specjalistów Agencji Zatrudnienia wzmacniają poczucie własnej wartości, kompetencji i sprawności zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

    Podczas zajęć i indywidualnych rozmów wymieniają swoje doświadczenia w zakresie indywidualnych prób szukania pracy oraz nabywają praktyczne umiejętności z zakresu metod szukania pracy, efektywnego i samodzielnego poruszania się po rynku pracy, a co za tym idzie uczą się umiejętności z zakresu autoprezentacji, redagowania dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowują się do rozmów z pracodawcą.

    W trakcie spotkania z prawnikiem poznają swoje prawa oraz zapoznają się z innymi zasadami dotyczącymi prawnego i ekonomicznego aspektu zatrudniania osób niepełnosprawnych.

    Specjalista ds. rozwoju zawodowego zapoznaje uczestniczki warsztatów z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wolontariatu oraz ofertami szkoleń dostępnymi w Agencji Zatrudnienia.

    Pośrednik pracy zapoznaje Panie z ofertami pracy dostępnymi w ofercie Agencji Zatrudnienia.
    Zajęcia przebiegają w bardzo miłej, przyjaznej i życzliwej atmosferze. Przybyłe panie są bardzo aktywne, nastawione na współpracę oraz poszerzanie swojej wiedzy. Mamy nadzieje, że warsztaty pomogą Paniom 50+- zostaną docenione oraz zauważone w gąszczu społecznej marginalizacji kobiet po 50 roku życia.

 


-

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322179, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON