KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Projekt "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi" szansą dla bezrobotnych


W dniu 7 lipca 2008 roku rozpoczął się projekt pt.: "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi".

Hasłem przewodnim jest: Rynek otwarty dla wszystkich. Celem projektu jest poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie. Szczególnym wsparciem objęte będą osoby pozostające bez zatrudnienia na regionalnym (lubelskim) rynku pracy posiadające orzeczony stopień niepełnosprawności. Projekt będzie realizowany do 31 marca 2009 roku i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Instytucją wdrażającą projekt jest Wojewódzki Urząd pracy w Lublinie.

Projekt skierowany jest do osób w wieku produkcyjnym, niezarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy, mających orzeczony stopień niepełnosprawności. Agencja dla osób spełniających te kryteria ma do zaoferowania: kursy, szkolenia oraz aktywną pomoc w poszukiwaniu pracy.

Agencja Zatrudnienia chce zniwelować bariery w zatrudnieniu osób niepełnoprawnych, stworzyć im przyjazny klimat. Możliwe jest to dzięki kompleksowej obsłudze pośredników pracy, prawnika, psychologa oraz doradców zawodowych. W Agencji prężnie działa wolontariat, który jest ogromną szansą dla osób nie posiadających doświadczenia, gdyż pozwala poznać rynek pracy i jego realia.

Mamy nadzieję, że projekt zainteresuje szeroką gamę ludzi i pomoże niepełnosprawnym rozwinąć się zawodowo i podjąć pracę.Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18317767, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON