KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Ogólnopolska konferencja pt. "Europejski Fundusz Społeczny - warto inwestować w człowieka". 23 czerwca 2008 r.

   23 czerwca 2008 r. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja pt. "Europejski Fundusz Społeczny - warto inwestować w człowieka".
Jednym z głównych punktów programu konferencji było wręczenie statuetki "Najlepsza inwestycja w człowieka" piętnastu laureatom konkurs "Dobre praktyki EFS 2008". Konkurs ogłoszony przez Ministra Rozwoju Regionalnego w dniu 11 lutego 2008 r. przeznaczony był dla beneficjentów realizujących projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Spośród dwustu trzydziestu ośmiu zgłoszonych projektów niezależne jury wybrało piętnaście najlepszych, które uzyskały prawo posługiwania się tytułem "Najlepsza inwestycja w człowieka".

   Wśród laureatów znalazła się Fundacja Fuga Mundi za realizację projektu: Mapa drogowa do pracy. Prezes Fundacji Fuga Mundi - Marek Piasecki wraz z członkiem zarządu - Wiesławem Piaseckim odebrali z rąk Pani Minister Rozwoju Regionalnego - Elżbiety Bieńkowskiej statuetkę oraz dyplom.

Lista 15 laureatów konkursu "Dobre praktyki EFS 2008"


Wśród licznie zebranych gości znaleźli się m.in.:

 


-

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320470, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON