1 procent
zobacz >>>

Zostań wolontariuszem - Spotkanie organizacyjne 28.01.2008 godz. 10.00 w Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych

Gdy rozejrzymy się dookoła, łatwiej nam będzie zauważyć tych, którym dzieje się krzywda, tych, którzy marzną, cierpią głód lub spragnione są czyjejś opieki. W wielu miejscach człowiek woła o człowieka, o to, by pochylić się nad jego krzywdą. A czasem tak niewiele potrzeba, by komuś pomóc, wystarczy uśmiech, ciepłe słowo, lub po prostu zwyczajne wysłuchanie osoby, która jest w potrzebie. Odpowiedzią na ludzkie potrzeby może się stać wolontariat. To bezpłatne, dobrowolne i świadome angażowanie się w pomoc dla innych ludzi może być doskonałą odpowiedzią na ludzką biedę i samotność. Wystarczy kilka godzin w tygodniu, ręce gotowe do pracy, głowa pełna pomysłów i serce, które nie pozostaje obojętne na cierpienie drugiego.

Do włączania się w działania wolontarystyczne zapraszamy głównie osoby niepełnosprawne, które mimo swoich problemów i choroby chcą dzielić się sobą z innymi. Zapraszamy tych, którzy chcą pokazać, że niepełnosprawność nie musi być wcale barierą w poznawaniu nowych ludzi, ani przeszkodą w niesieniu dobra tym, którzy są go najbardziej spragnieni. Wiele osób z niepełnosprawnością może i chce pomagać innym. Zapraszamy także każdą osobę chętną do niesienia pomocy, bez względu na wiek i wykształcenie. Warto uczynić ten pierwszy krok a dalej nogi już same poniosą.

Spotkanie organizacyjne - Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych, ul. Hempla 5, Lublin

28 stycznia 2008 r. godz. 10.00

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640483, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON