1 procent
zobacz >>>

"Dator Laboris - Dawca Pracy", laureaci konkursu. II edycja.


Laureatami II edycji konkursu DATOR LABORIS - DAWCA PRACY są:

Laureat Grudnia 2007 - Firma Carrefour Polska z Lublina

   Carrefour Polska działa w segmencie handlu detalicznego. Na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku, a w Lublinie od listopada 2007 roku. Współpraca Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych z firmą Carrefour rozpoczęła się we wrześniu tego roku, kiedy firma przyjęła zaproszenie na organizowane w siedzibie Agencji Giełdy Pracy. Pracodawca był zainteresowany zatrudnieniem osób niesłyszących na stanowisko kasjera. W procesie rekrutacji pośredniczyła Ewa Dragan - tłumacz języka migowego. W wyniku Giełd umowy o pracę podpisało 14 osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w Agencji Zatrudnienia.

Laureat Listopada 2007 - "AMS Raider" Sp. j.

   Firma "AMS Raider" Sp. j. od 1997 roku zajmuje się sprzedażą samochodów koncernu Iveco oraz Isuzu, posiada autoryzowany serwis tych marek. Jest również autoryzowanym przedstawicielem firmy Hectronic Kienzle. Firma zajmuje się również serwisem i sprzedażą samochodów ciężarowych Iveco: prowadzi naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów dostawczych oraz ciężarowych (mechanika, elektronika samochodowa, hydraulika i pneumatyka, blacharstwo i lakiernictwo). Poza tym firma zajmuje się naprawą i legalizacją tachografów, oraz systemu GPS.
   Aktualnie w firmie AMS Raider zatrudnionych jest 29 osób, w tym 4 osoby niepełnosprawne skierowane przez Agencję Zatrudnienia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 22.07.2019r.
Stronę odwiedzono 17713675, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON