1 procent
zobacz >>>

"Dator Laboris - Dawca Pracy", laureaci konkursu. II edycja.

>>DOMO-SYSTEM Bożena i Zbigniew Lisowscy Sp. J. - Pracodawca Roku<<


Laureatami II edycji konkursu DATOR LABORIS - DAWCA PRACY są:

Pracodawca Miesiąca Listopad 2008 - Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Świdniku

Przedszkole powstało w 1966 roku i jest gminną samorządową jednostką organizacyjną. Wykorzystuje innowacyjne metody pracy z dziećmi, jak również prowadzi zajęcia z rodzicami w formie szkoły dla rodziców. Przedszkole proponuje bogatą ofertę zajęć, m.in. zajęcia logopedyczne, język angielski, katecheza. Jako jedno z niewielu przedszkoli zatrudnia nauczyciela o dodatkowych kwalifikacjach z w/w przedmiotów.

Placówka planuje współpracę z sąsiadującym Stowarzyszeniem na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym w celu utworzenia wspólnego placu zabaw o charakterze integracyjnym. Prowadzone są intensywne prace remontowe w celu polepszenia warunków bytowych wychowanków.

Przedszkole jest jednym z nielicznych, któremu nadano imię (Przedszkole im. Jana Brzechwy). W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił intensywny rozwój placówki, powstały nowe oddziały m.in. pracujące metodą M. Montessori oraz oddział sportowy.

Przedszkole nr 3 jako jedyne posiada własną salę gimnastyczną, co jest dużym atutem.

W placówce pracuje 29 osób, w tym 3 osoby niepełnosprawne. Przez Agencję Zatrudnienia zostały skierowane 2 osoby na stanowiska pomoc nauczyciela oraz kucharza.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!


Laureat Października 2008 r. - DOMO-SYSTEM Bożena i Zbigniew Lisowscy Sp.J.

   Firma DOMO-SYSTEM Bożena i Zbigniew Lisowscy Sp. J. istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Na początku swojej działalności zatrudniała zaledwie kilka osób, dzisiaj w Domo-Systemie pracuje blisko 100. Firma mówi o sobie: "Mamy ogromną świadomość potencjału kapitału ludzkiego, wychodzimy z założenia, iż dobry, wykwalifikowany personel to jeden z kluczowych czynników sukcesu przedsiębiorstwa XXI wieku. Cenimy sobie kreatywność, sumienność, a przede wszystkim otwartość na zmiany i chęć rozwoju. Każdy dzień życia naszej firmy to postęp."

   Głównym profilem działalności firmy jest produkcja szeroko rozumianych osłon okiennych.

W asortymencie firmy znajdują się:

   Od dłuższego czasu firma współpracuje z Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi i zatrudnia obecnie 7 osób niepełnosprawnych.

   Większością głosów Członków Kapituły firma DOMO-SYSTEM Bożena i Zbigniew Lisowscy Sp. J. w dniu 24 paździenirka 2008 roku na Posiedzeniu Kapituły otrzymała tytuł Pracodawca Miesiąca Października 2008 roku w II edycji Konkursu "DATOR LABORIS - DAWCA PRACY".

Serdecznie gratulujemy!

Laureat Września 2008 r. - Drukarnia EMBE-PRESS S.J.

   Drukarnia EMBE-PRESS S.J. na rynku lubelskim działa już od 17 lat. Jest renomowaną i cenioną firmą, celem której jest stworzenie wizerunku godnego zaufania dostawcy usług poligraficznych o jakości spełniającej oczekiwania potencjalnych klientów, jak również dobrego i rzetelnego pracodawcy, dającego możliwość aktywizacji zawodowej osobom niepełnosprawnym.
   Drukarnia oferuje usługi z zakresu druku fleksograficznego, offsetowego z zastosowaniem wyłączne materiałów najwyższej jakości oraz DTP i inne. Firma dysponuje profesjonalnym studiem poligraficznym, które zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i opracowaniem materiałów do druku w dowolnej technologii. W dziale fleksofraficznym posiada najnowszej generacji maszyny, dzięki którym otrzymuje się bardzo wysoką jakość druku i wierne odtworzenie najbardziej skomplikowanych druków wielobarwnych.
   Drukarnia EMBE-PRESS S.J. od dłuższego czasu współpracuje z Agencją Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, zatrudniając u siebie osoby niepełnosprawne - naszych beneficjentów.>> Laureaci listopada i grudnia 2007 <<

   

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 19.08.2019r.
Stronę odwiedzono 17849888, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON