Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Pan Jarosław Chmiel - grafik komputerowy

Rozmowa z Panem Jarosławem Chmielem odbyła się w październiku 2008 roku w firmie VIC Paweł Pastusiński.

Dorota Kryk: Panie Jarosławie, czym się Pan dokładnie zajmuje w Firmie?

Jarosław Chmiel: Pracując tutaj odpowiadam przede wszystkim za kontakty z klientami, przyjmuję zlecenia i realizuję je. Zakres zleceń jest bardzo duży począwszy od wizytówek, pieczątek aż po reklamę. Teoretycznie w tej firmie jestem w stanie spełnić każde życzenie poligraficzne, zarówno jako grafik komputerowy, jak i osoba przyjmująca.

DK: Rozmawiał już Pan o swoim awansie z szefem?

JC: Przyznam się, że rozmawiałem. Myśleliśmy wspólnie z szefami nad tym, czy nie przenieść mnie do innego punktu. Ale dobrze mi wychodzi praca tutaj, więc na razie zostałem w tym punkcie.

DK: Czego się Pan nauczył pracując tutaj?

JC: Długo by tu opowiadać... Jeżeli chodzi o grafikę i obsługę klienta, to w okresie mojej pracy nauczyłem się bardzo dużo.

DK: A Pana relację z współpracownikami, pracodawcami?

JC: Jeżeli chodzi o współpracowników, to jestem bardzo zadowolony z naszej ekipy, bo tworzą ją młodzi i ambitni ludzie, dla których praca w tej firmie jest miarą rozwoju zarówno dla tych po studiach, jak i dla reszty. Często się spotykamy, mamy dobry kontakt ze sobą i pracuje się nam bardzo dobrze.

DK: A pracodawcy?

JC: Oni też są młodzi. Przymykają czasami oko, jak nam coś nie wychodzi. Są bardzo tolerancyjni, wiedzą, że czasami cos może po prostu nie wychodzić. Traktują nas po ludzku. Często też na spotkaniach wymieniamy się spostrzeżeniami, rozmawiamy o problemach czy nowych pomysłach na dalszy rozwój Firmy. Bardzo mi się podoba to, że jest stały kontakt z "szefostwem". W razie jakichkolwiek problemów do nich zawsze można zadzwonić!

DK: Dziękuję za rozmowę.

JC: Dziękuję.

Firma VIC Paweł Pastusiński - Centrum Poligrafii i Reklamy została założona w 1999 r. Na początku swojej działalności firma zajmowała się serwisem i sprzedażą urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki, drukarki, faksy. Widząc zapotrzebowanie rynku na usługi poligraficzno - reklamowe w 2000 roku Firma otworzyła punkt xero - graficzno - poligraficzny. Dzięki solidności i niskiej cenie świadczonych usług punkt ten zyskał wielu poważnych klientów oraz renomę i rozpoznawalną markę na lubelskim rynku w branży DTP. Firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonaniu:

Firma zatrudnia 10 osób, w tym 2 osoby niepełnosprawne skierowane przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 24.11.2020r.
Stronę odwiedzono 19976662, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON