1 procent
zobacz >>>

(Nie)pełnosprawni w pracy

Opublikowano w dniu 5 lutego 2009 w "MOJE MIASTO LUBLIN".
Autor Karolina Szubiela

Dwudniowe spotkania z udziałem psychologów, prawników, specjalistów rozwoju zawodowego, pośredników pracy oraz tłumacza języka migowego. Tak będą wyglądać warsztaty Aktywizacji Zawodowej dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących.

Ich uczestnicy dowiedzą się, jak pisać CV oraz list motywacyjny, wezmą udział w ćwiczeniach przygotowujących do rozmów kwalifikacyjnych. Spotkają się także z psychologiem, doradcą zawodowym i prawnikiem. Głównym celem zajęć jest określenie preferencji, potencjału i predyspozycji zawodowych osób z niepełnosprawnością.

Warsztaty odbędą się w dniach od 10 do 11 lutego w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy ul. Hempla 5, I piętro. Potrwają od godziny 9.00 do 14.30.

Następnego dnia przyjdzie kolej na zaprezentowanie się przed pracodawcami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą w obecności pośredników pracy, doradców zawodowych, psychologów, prawników oraz tłumacza języka migowego. Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących odbędą się 12 lutego w godz. 9-14 również w siedzibie agencji.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18589088, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON