1 procent
zobacz >>>

Dają pracę niepełnosprawnym.

   Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych ogłosiła konkurs "Dator Laboris- Dawca Pracy" dla pracodawców z Lubelszczyzny, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne. Konkurs ma zachęcić innych pracodawców, by spróbowali pójść śladem laureatów i zobaczyli, że także wśród osób z różnymi dysfunkcjami można znaleźć dobrych i odpowiedzialnych fachowców.
   Zwycięzcy konkursu będą ogłaszani co miesiąc i przypadnie im tytuł "Pracodawca Miesiąca". Pierwszy raz ten tytuł zostanie wręczony na początku marca. Wtedy też dowiemy się, który ze zgłoszonych do konkursu w lutym pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne wygrał. Kandydatów do lutowej nagrody można zgłaszać do 20 bm. Także w kolejnych edycjach będzie można to czynić do 20 dnia każdego miesiąca.
   W październiku zostanie zaś wręczona nagroda dla pracodawcy roku. Laureaci nagród miesiąca otrzymają dyplom i możliwość posługiwania się w korespondencji, i promocji informacją o uzyskaniu nagrody "Dator Laboris - Dawcy Pracy" przez 3 lata po jej przyznaniu oraz list gratulacyjny od prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
   - Chcemy, by konkurs i nagroda "Dator Laboris - Dawca Pracy" były skuteczną formą poprawy odbioru osoby niepełnosprawnej jako sprawnej zawodowo - podkreśla Marek Piasecki, Dyrektor Agencji Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych w Lublinie.

BB - Kurier Lubelski, 10-11.02.07 r.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18604065, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON