1 procent
zobacz >>>

Formularz oferty pracy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza oferty pracy. Formularz zostanie przesłany na naszą pocztę. Po weryfikacji danych niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem. Dziękujemy za dodanie oferty pracy dla osób z niepełnosprawnością.

Dane firmy
Nazwa firmy:
Kod pocztowy:
Miasto:
Ulica:
Telefon:
Strona internetowa:
Dane oferty
Osoba do kontaktu:
Oferowane stanowisko:
Liczba miejsc:
Opis stanowiska pracy
Rodzaj zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
Zespół urządzeń, które pracownik będzie musiał obsługiwać na danym stanowisku pracy:
Występowanie sytuacji trudnych i zagrożeń w miejscu pracy:
Wymagana sprawność ze strony poszczególnych narządów zmysłu: (wzrok, słuch) oraz narządu ruchu:
Praca wykonywana jednoosobowo czy zespołowo:
Praca jednoosobowa Praca zespołowa
Charakter wykonywanej pracy (praca dynamiczna czy statyczna):
Praca dynamiczna Praca statyczna
Wymagania stawiane wobec kandydata
Wykształcenie:
Umiejętności:
Cechy charakteru:
Dodatkowe informacje
Wymagane dokumenty:
Praca w godz. od:
Do:
Zmianowość:
Miejsce wykonywania pracy:
Termin rozpoczęcia pracy (dzień-miesiąc-rok):
Rodzaj umowy:
Proponowane wynagrodzenie:
W przypadku podjęcia zatrudnienia pracodawca zobowiązuję się przesłania umowy lub zaświadczenia o zatrudnieniu:
TAK
Firma oferuje:
Wpisz wygenerowaną liczbę:
5255

Laboratorium ECDL

Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu