1 procent
zobacz >>>

Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych (projekt)- forma promocji zatrudnienia osób niepełnosprawnych

   Realizacja targów pracy wpisuje się w marketingową strategię promocji usług Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych, buduje markę i tradycję. Podstawą powodzenia targów jest szeroko przeprowadzona promocja obejmująca plakaty, ulotki, foldery, banery, informacje w mediach, wydanie egzemplarzy broszur targowych, w których każdy odwiedzający mógł znaleźć informacje o firmach oraz ich ofertach pracy. Dzięki ciągłej rozbudowie naszego serwisu internetowego jesteśmy w stanie wypromować nasz projekt targów pracy zarówno wśród pracodawców jak i osób niepełnosprawnych poszukujących pracy. Dostęp do materiałów merytorycznych i edukacyjnych z pewnością wpłynie na zainteresowanie targami zarówno wśród już zarejestrowanych osób w funkcjonującej w ramach naszej Fundacji Agencji Zatrudnienia jak i zainteresowanych skorzystaniem z jej usług.

   Promocja targów ? korzyści dla pracodawców z uczestnictwa w imprezie:

   Dzięki Targom Pracy pracodawcy zyskują szereg korzyści, które należałoby wypromować:

   Prestiż - uczestnictwo w największych Targach Pracy dla osób niepełnosprawnych w Polsce ("jedynych")

   Rekrutacja - Targi to znakomity sposób na pozyskania świetnie wykwalifikowanych pracowników. Dzięki tej inicjatywie mają doskonałą możliwość dotarcia ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona osób zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy

   Promocja - poprzez szerokie spektrum materiałów promocyjnych oraz szeroki wachlarz innych kanałów dystrybucji Targi a tym samym uczestniczące w nich Firmy są promowane nie tylko wśród osób niepełnosprawnych ale również wśród całej społeczności lokalnej.

   Wizerunek - to wydarzenie kreuje wizerunek firmy jako pracodawcy otwartego na zatrudnienie osób niepełnosprawnych, społecznie świadomego w tym zakresie. Dzięki Targom mogą trwale zaistnieć w świadomości osób niepełnosprawnych jako pracodawca.

   Kontakt - Targi pracy to możliwość bezpośredniego kontaktu z określoną grupą osób niepełnosprawnych zorientowanych na poszukiwanie pracy.

   Natomiast korzyści dla osób niepełnosprawnych związane z uczestnictwem w takich targach to możliwość nawiązania kontaktów z dużą liczbą pracodawców, poznania ich wymagań i oczekiwań wobec kandydatów do pracy oraz zaprezentowanie swojej osoby oraz uzyskanie pracy. Targi i giełdy pracy - to miejsca, w których można spotkać pracodawców poszukujących kandydatów do zatrudnienia w swojej firmie. Podczas takich imprez można bezpośrednio spotkać się z pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy, zgłosić swoją kandydaturę, a także uczestniczyć w zajęciach dla osób poszukujących pracy, skorzystać z porady specjalistów.

Agnieszka Chmielewska - Pośrednik pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18511361, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON