1 procent
zobacz >>>

Informacje o naszej Agencji Zatrudnienia i poszukiwanych ofertach pracy

   Usługi agencji zatrudnienia są bezpłatne, gdyż projekt jest finansowany ze środków EFS. Są one ogólnie dostępne zarówno dla poszukujących zatrudnienia osób niepełnosprawnych jak i zainteresowanych pracodawców.

   Nasza agencja zatrudnienia prowadzi bazę danych, dotyczącą osób, które szukają pracy oraz informacji na temat ofert. Naszym zadaniem jest umożliwienie jak najszybszego kontaktu pomiędzy potencjalnym pracownikiem oraz pracodawcą, doradztwo zawodowe i personalne a także stałe i konsekwentne informowanie o uwarunkowaniach, związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych.
   Dopasowanie wymagań danego stanowiska pracy do predyspozycji zawodowych, możliwości i zainteresowań naszych beneficjentów jest podstawą działań realizowanych przez Agencję Zatrudnienia. W naszej bazie danych znajdują się osoby zainteresowane podjęciem pracy na różnych stanowiskach, zgłaszają się zarówno osoby z wyższym wykształceniem, dobrze wykwalifikowani w określonej specjalizacji, jak i ludzie zainteresowani podjęciem każdej pracy czy osoby potrzebujące porad doradcy zawodowego, psychologa, rehabilitanta zawodowego czy specjalisty do spraw rozwoju zawodowego.
   Zgłaszające się do Agencji Zatrudnienia osoby szukają pracy na takich stanowiskach jak:

Agnieszka Chmielewska - Pośrednik pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18511366, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON