1 procent
zobacz >>>

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego

   Fundacji Fuga Mundi jest organizacją pożytku publicznego a działania realizowane przez prowadzoną przez nią agencję pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego są nieodpłatne. Za naczelne zadanie stawiamy sobie promocję zatrudnienia osób niepełnosprawnych i kompleksową obsługę pracodawców poszukujących pracowników. Specjalizujemy się w doborze niepełnosprawnych pracowników do pracy na terenie województwa lubelskiego. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm, które są zainteresowane zatrudnieniem osób niepełnosprawnych, ale nie prowadzą samodzielnie procesu rekrutacyjnego. Nasza działalność skupia się zasadniczo wokół 2 obszarów:

   Nasza agencja zatrudnienia posiada niezbędne certyfikaty i jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia w Ministerstwie Pracy i Gospodarki. Większość zespołu zaangażowanego w proces rekrutacji to absolwenci studiów wyższych o kierunkach pedagogicznych lub psychologicznych, dysponujący doświadczeniem i profesjonalną wiedzą z zakresu rekrutacji pracowników. Natomiast wszyscy przedstawiani przez nas Kandydaci to osoby kompetentne do podjęcia pracy na danym stanowisku, odpowiednio przygotowane i godne zaufania. Skuteczność naszych działań, a także satysfakcja zarówno beneficjentów, jak i pracodawców jest gwarantowana poprzez wielostopniowy proces rekrutacji, na który najczęściej składa się:

  1. Określenie potrzeb personalnych zarówno kandydatów do pracy jak i pracodawców
  2. Zidentyfikowanie źródeł pozyskania pracownika
  3. Przeprowadzenie akcji rekrutacyjnej (Analiza dokumentów aplikacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna, weryfikacja referencji, testy badające zawodowe i osobowościowe predyspozycje Kandydatów)
  4. Selekcja Kandydatów i podjęcie decyzji o wyborze

   Tak szczegółowa selekcja Kandydatów zapewnia, że osoby starające się o pracę poprzez naszą Fundację spełnią oczekiwania pracodawców zarówno pod względem profilu osobowego jak i doświadczenia zawodowego. Rekomendacja naszej agencji to gwarancja inwestycji w dobrego pracownika. Udzielamy gwarancji, dzięki której macie Państwo pewność, że w przypadku nie spełnienia przez Kandydata założonych oczekiwań, powtórzymy proces rekrutacji.Agnieszka Chmielewska - Pośrednik pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18303852, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON