1 procent
zobacz >>>

Targi rehabilitacyjne.

   W ostatnim czasie obserwuje się szybki rozwój rynku rehabilitacyjnego w Polsce. Okazją do zaprezentowania i porównania szerokiej oferty firm rehabilitacyjnych są targi rehabilitacyjne. W pawilonach wystawienniczych można zapoznać się z najnowszymi ofertami:

   Z roku na rok targi rehabilitacyjne stają się nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszej oferty sprzętu rehabilitacyjnego, ale także wydarzeniem społecznym.
   Zwiedzający oprócz możliwości uzyskania dokładnych informacji, porównania i sprawdzenia sprzętu i urządzeń mogą również uczestniczyć w licznych seminariach, konferencjach i warsztatach poświęconych problematyce osób niepełnosprawnych. Podczas tych spotkań swoim doświadczeniem zawodowym dzielą się naukowcy, fizjoterapeuci, lekarze, przedstawiciele stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Osoby zainteresowane mogą dodatkowo zasięgnąć informacji z zakresu rehabilitacji leczniczej, społecznej, zawodowej czy zapoznać się z innymi formami aktywności osób niepełnosprawnych np. z ofertą turystyki dla osób niepełnosprawnych.

   Liczba osób odwiedzających targi stale wzrasta. Targi kierowane są do osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, specjalistów z dziedziny rehabilitacji, fizjoterapeutów, właścicieli uzdrowisk i ośrodków rehabilitacyjnych oraz wszystkich innych osób zainteresowanych sprzętem rehabilitacyjnym, zabiegami leczniczymi, profilaktyką zdrowia i zagadnieniami związanymi z rehabilitacją.

Magdalena Budzyńska - Specjalista ds. rehabilitacji zawodowej

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18470412, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON