1 procent
zobacz >>>

Gdzie szukać pracy?

   Poszukując pracy warto skorzystać jednocześnie z kilku źródeł informacji o wolnych miejscach pracy.
Bardzo skutecznym sposobem poszukiwania zatrudnienia jest powiadomienie o tym fakcie jak największej grupy znajomych, rodziny. Należy spytać się czy w miejscu pracy tych osób są jakieś wolne stanowiska, poprosić o szczegółowe informacje.
   Inną skuteczną formą kontaktu z pracodawcą, jest kontakt osobisty, należy przygotowane wcześniej dokumenty aplikacyjne zanieść do firm, w których chcielibyśmy pracować. Podczas osobistej rozmowy z pracodawcą możemy uzyskać wiele cennych informacji o miejscu zatrudnienia.
Ofert pracy możemy poszukiwać również w agencjach pośrednictwa pracy, są to instytucje, których zadaniem jest "dopasowanie" pracownika do odpowiedniej oferty pracy. W takiej agencji możemy zostawić swoje CV, aby pracownicy biura skontaktowali się z nami, kiedy pojawi się odpowiednia oferta.
   Najbardziej chyba popularnym miejscem poszukiwania informacji o ofertach pracy jest obecnie internet. Na stronach portali specjalizujących się w zamieszczaniu takich informacji znajdziemy wiele ogłoszeń pracodawców o wolnych etatach.
   Powiatowe i Wojewódzkie Urzędy Pracy są miejscem gdzie możemy skorzystać z porady doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz przejrzeć aktualne oferty.
   Informacji o zatrudnieniu możemy również poszukać w lokalnych i krajowych gazetach, szczególnie obszerny jeśli chodzi o ogłoszenia w sprawie pracy jest poniedziałkowy dodatek do Gazety Wyborczej "Gazeta Praca".

Marcin Gumieniak - Pośrednik pracy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18461617, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON