Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Kurs "Specjalista do spraw telemarketingu"

   Według wielu dzisiejszych badań dotyczących zawodów z przyszłością telemarketer pojawia się zwykle w pierwszej dziesiątce. Duże zapotrzebowanie na specjalistów do spraw telemarketingu wynika z faktu, że ludzie coraz częściej załatwiają swoje sprawy przez telefon, nie mają czasu na dojeżdżanie i indywidualne spotkania z konsultantami. Telemarketerzy informują o działaniach firmy, produktach, warunkach dokonywania zmian (np. zmiany na koncie, zmiany abonamentu, itp.), potrzebnych przy załatwianiu spraw dokumentach.
   Zawód, o którym mowa wydaje się szczególnie ciekawy dla Osób Niepełnosprawnych ruchowo. Nie wymaga częstego poruszania się, przemieszczania z miejsca w miejsce, a nawet, coraz częściej - wychodzenia z domu. Ważne jest tylko rzetelne przeszkolenie z podstawowych zasad funkcjonowania firmy, a także nauczenie się operowania informacjami, których dotyczyć będzie rozmowa w pracy.
Ostatnio coraz częściej na rynku lubelskim pojawia się oferta kursów: "Specjalista do spraw telemarketingu." Wiele z nich jest adresowana właśnie do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, często są one finansowane z funduszy unijnych. Dlatego teraz, w kilku słowach postaram się podać najważniejsze informacje dotyczące programu takiego szkolenia.
   Uczestnicy omawianego kursu realizują zazwyczaj trzy moduły: informatyczny - polegający na przeszkoleniu z podstawowych programów komputerowych (pakiet MS Office), marketingowy (zajęcia dotyczące zagadnień takich jak: efektywność sprzedaży, poznanie technik rozmowy marketingowej, autoprezentacja, sugestia), oraz zajęcia praktyczne - ćwiczenia w biurach obsługi klienta, call-centers, itp.
   Na co warto zwrócić uwagę przed wyborem takiego zawodu? Telemarketer będzie pracował przede wszystkim swoim głosem. Dlatego ważne jest, aby głos ten był ciepły, mowa wyraźna, czysty akcent. Osoba powinna nie bać się mówić; dobrze jest, gdy (pomimo zajęć przygotowujących do prowadzenia telefonicznego marketingu) - posiada siłę przekonywania, dyskusji, jasny i logiczny wywód myśli.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kursie: "Specjalista do spraw telemarketingu" zapraszam do Agencji Zatrudnienia dla Osób    Niepełnosprawnych - chętnie podam szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa, terminy i miejsca odbywania się takich szkoleń.


Specjalista ds. rozwoju zawodowego
Dorota Zielińska - Dryl

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.12.2020r.
Stronę odwiedzono 20192642, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON