KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne informujemy o zmianie sposobu obsługi Klientów.
Od dnia 17.03.2020 prosimy o kontaktowanie się z pracownikami wyłącznie drogą telefoniczną
(81 534 82 90) lub e-mailową (bezpośrednio z każdym pracownikiem lub praca.ffm@gmail.com).

W razie konieczności dostarczenia np. dokumentacji do siedziby Fundacji prosimy o wrzucanie jej do skrzynki, umieszczonej przed wejściem.

Powyższe zmiany obowiązują do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia,

Z poważaniem,

Agencja Zatrudnienia - Fundacja Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Otwieranie drzwi

   Co teraz mam zrobić? Stawienie czoła odpowiedzi na to pytanie bywa bardzo dramatyczne w sytuacji utraty pracy. Natychmiastowe poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia, mimo ogromnego wysiłku i determinacji, często okazują się bezowocne.
   Częstym błędem osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy jest prowadzenie rozmowy bez przygotowania, w sposób, jakby przyszły pracodawca powinien ją zatrudnić. W ten sposób nie osiąga swojego celu.
   Pierwszym krokiem decydującym o przekroczeniu progu zatrudnienia, jest skoncentrowanie się na potrzebach pracodawcy oraz własnych możliwościach spełnienia ich. Niezbędnym przegotowaniem do spotkania z pracodawcą jest:

   doświadczenia zawodowego, które trafia w oczekiwania pracodawcy oraz odpowiedzi na ofertę ze strony firmy, sformułowanej w sposób wzbudzający zainteresowanie czytającego. Po przejściu przez wstępny proces selekcji kandydatów, najważniejszym krokiem jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia w bezpośredniej rozmowie. Ważne są jasne, konkretne odpowiedzi na pytania, przedstawienie poprzednich miejsc pracy i różnych aspektów kariery zawodowej z podkreśleniem wykonywania podobnych zadań, własnych osiągnięć, wniosków wyciągniętych z trudnych sytuacji.
   Wartośc pracownika z punktu widzenia pracodawcy odpowiada temu, jak umiejętnie zaprezentujesz swoje możliwości zaspokojenia jego oczekiwań. Im pełniej potrafisz je spełnić, tym jest ona wyższa. Kluczem do otwarcia drzwi nowego stanowiska pracy jest zwrócenie na siebie uwagi pracodawcy i skuteczne wykazywanie własnej wartości jako pracownika przez cały okres zatrudnienia.

Barbara Rodziewicz - Doradca zawodowy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 10.03.2020r.
Stronę odwiedzono 18787647, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON