1 procent
zobacz >>>

Wyjście do Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie w ramach projektu pn. "Samodzielni".

23 maja 2019 r. uczestnicy projektu integracyjnego realizowanego przez Fundację, odwiedzili Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie. Podczas wyjścia udali się na spektakl pt. „Arabela”.

Adaptacja teatralna przenosi zdarzenia znane z serialu we współczesne realia. Przewodnikami po świecie ludzi jest dwójka dzieci Jasiek i Marzenka. Jamnik Pajda znajduje w ogródku magiczny dzwoneczek. Tata Jaśka aktor teatralny Karol Majer za pomocą dzwoneczka przyzywa Czarodzieja Rumburaka, który spełni każde życzenie Pana Majera… To spotkanie uruchamia lawinę fantastycznych zdarzeń. Nie zdradzamy więcej szczegółów, każdy zainteresowany może przenieść się do magicznego świata teatru.

Wszystkie wydarzenia społeczno-kulturalne organizowane są w ramach projektu pn. „Samodzielni”  współfinansowanego ze środków PFRON.

Wyjście do Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie w ramach projektu pn. "Samodzielni". Wyjście do Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie w ramach projektu pn. "Samodzielni". Wyjście do Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie w ramach projektu pn. "Samodzielni".

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.09.2019r.
Stronę odwiedzono 17953549, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON