1 procent
zobacz >>>

Warsztaty integracyjno - motywacyjne

Warsztaty integracyjno - motywacyjne dla uczestników projektu pn. „Praca szyta na miarę”.

W dniach 02.10.2012 - 04.10.2012 w Dworku Arkadia w miejscowości Piotrowice odbyły się warsztaty integracyjno - motywacyjne w ramach projektu pn. „Praca szyta na miarę”. Uczestnicy w liczbie 11 osób, brali aktywny udział w zajęciach, prowadzonych przez trenerów. Celem zajęć była integracja uczestników, nawiązanie owocnej współpracy w ramach aktywizacji zawodowej, poznanie swoich celów dotyczących dalszej ścieżki zawodowej oraz wyznaczenie konkretnego planu działania na najbliższe miesiące.

Osoby biorące udział w warsztatach integracyjno - motywacyjnych podczas zajęć i bezpośrednich rozmów wymieniały swoje doświadczenia w zakresie poszukiwania zatrudnienia. Uczestnicy nabyli praktyczne umiejętności z tego zakresu, efektywnego i samodzielnego poruszania się po rynku pracy, a co za tym idzie nabyły umiejętności z zakresu autoprezentacji, redagowania dokumentów aplikacyjnych. Odbiorcy warsztatów zostali skutecznie przygotowani do rozmów z pracodawcą. Bardzo pomocne okazały się prowadzone w parach rozmowy kwalifikacyjne. Jedna z osób wcielała się w rolę pracodawcy, druga była pracownikiem starającym się o posadę. Jak sami uczestnicy stwierdzili, było to pouczające i bardzo przydatne ćwiczenie.

Warsztaty integracyjno - motywacyjne w opinii uczestników okazały się skuteczną formą aktywizacji, integracji i motywacji w celu poszukiwania pracy.

Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne Warsztaty integracyjno - motywacyjne

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.09.2019r.
Stronę odwiedzono 17963693, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON