1 procent
zobacz >>>

II Targi Pracy w Świdniku

W dniu 28.09.2011 r. zostały zorganizowane II Targi Pracy przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku. Targi Pracy są szansą na poznanie lokalnego rynku pracy, umożliwiają osobom poszukującym pracy przedstawienie swojej kandydatury, pozwalają na poznanie przedstawicieli wielu firm oraz kryteriów, według których pozyskują one nowych pracowników. Uczestnicy Targów mogli spotkać się z pracodawcami różnych sektorów gospodarki i zapoznać z ofertami pracy prezentowanymi przez nich. Targi Pracy to także okazja dla pracodawców do promocji firmy, bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz możliwość nawiązania współpracy z innymi instytucjami.

Wśród grona odwiedzających Targi Pracy znalazły się także osoby niepełnosprawne, z myślą o tych osobach Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przygotowała oferty pracy, szkoleń, wolontariatu a także informacje i materiały dla pracodawców chcących współpracować z osobami niepełnosprawnymi. Dodatkowo nasi pracownicy podczas prelekcji nt. Aktywizacji osób niepełnosprawnych promowali działalność Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, a także informowali z jakich form aktywizacji zawodowej osoby zarejestrowane w Agencji mogą skorzystać.

II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku II Targi Pracy w Świdniku

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642273, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON