1 procent
zobacz >>>

Giełdy pracy

Dnia 12.09.2011 roku w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyły się Giełdy Pracy, na które zostali zaproszeni Beneficjenci Agencji Zatrudnienia oraz pracodawca rozpoczynający współpracę z Agencją.

            Współpracę z przedstawicielem Firmy zapoczątkował pośrednik pracy p. Grzegorz Duda, który podczas rozmowy telefonicznej został zaproszony na spotkanie do siedziby firmy, gdzie przedstawił korzyści jakie wynikają z zatrudnienia osób niepełnosprawnych, sporządził ofertę pracy, poznał warunki pracy jakie oferuje pracodawca, oraz wymagania jakie są stawiane Kandydatom.

Ofertę pracy na stanowisko konfekcjonera skarpet przedstawił przedstawiciel Firmy :

    Giełdę Pracy poprzedziły jednodniowe zajęcia aktywizacyjne prowadzone przez  p. Annę Drabik. W trakcie tych zajęć Uczestniczki nauczyły się poprawie pisać CV. Ponadto dowiedziały się jak skutecznie się zaprezentować oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

   Specjaliści Agencji Zatrudnienia wyłonili z bazy 6 beneficjentów spełniających wymagania na ofertę pracy. Przedstawiciel firmy przeprowadził z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Spotkanie z pracodawcą było koordynowane przez p. Grzegorza Dudę a kandydatów wprowadzał p. Andrzej Młynarczyk.

   Pracodawca był bardzo zadowolony z poziomu jaki reprezentowały przedstawione osoby i wyraził chęć zatrudnienia kilku z nich. Konkretne decyzje pracodawcy poznamy w ciągu kilku tygodni. Mamy nadzieję, że Giełdy Pracy zaowocują podjęciem pracy przez jak największą liczbę osób. Pracodawca zaoferował kolejną ofertę  na stanowisko pakowacz.

Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy Giełdy pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18613131, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON