1 procent
zobacz >>>

Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy

W dniu 16 sierpnia 2011, w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie, odbyły się Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy. Wzięło w nich udział 7 osób, które były zainteresowane stanowiskiem sprzedawca – kasjer.

Zajęcia te miały na celu zapoznanie uczestników z poprawnymi zasadami pisania CV, skuteczną autoprezentacją oraz przygotowaniem się do rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto Uczestnicy poznali prawne aspekty zatrudnienia.

Klienci wzięli też udział w badaniach psychometrycznych, których wyniki pomogą określić ich predyspozycje osobowościowe oraz mocne i słabe strony, wpływające na szanse zatrudnienia.

Zajęcia prowadzone były przez:

Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy Zajęcia z Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do udziału w Giełdach Pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18476336, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON