1 procent
zobacz >>>

Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych

06.02.2020

W dniu 5 lutego 2020 roku Beneficjenci zaangażowani w projekt pn. „Samodzielni” mieli możliwość wzięcia udziału w pokazach kulinarnych, prowadzonych przez Panią Agatę Kornacką – autorkę bloga „czas na zielone”.  Podczas pokazu uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowatorskimi daniami oraz poznali podstawowe składniki i sposoby przygotowania potraw. Pokazy odbywały się w formie zabawy, podczas której beneficjenci rozwijali umiejętności pracy w grupie.

Projekt pn. „Samodzielni” realizowany jest przez Agencję Zatrudnienia Fuga Mundi współfinasowanego ze środków Państwowego Fundusz Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych.

Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych Uczestnicy projektu "Samodzielni" spędzili czas na pokazach kulinarnych

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18613412, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON