1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie

20.11.2019

18 listopada przedstawiciel firmy Leroy Merlin wziął udział w Giełdach Pracy, organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi. Dzięki takiej formie rekrutacji, możliwe jest przeprowadzenie rozmowy z wieloma kandydatami do pracy. W Giełdach uczestniczyło 8 klientów Agencji Zatrudnienia. Aplikowali oni na takie stanowiska jak: doradca klienta, magazynier - logistyk oraz kasjer.

Osoby wytypowane przez naszą Agencję zapoznały się z ofertami pracy oraz zostały odpowiednio przygotowane do rozmowy kwalifikacyjnej.  Dzięki temu, że rozmowy odbywają się w naszej siedzibie, klienci nie są narażeni na dodatkowy stres, ponieważ mogą liczyć na wsparcie specjalistów nawet na etapie bezpośredniej rozmowy z rekruterem.  

Trzymamy kciuki za pozytywny wynik rozmów, które odbyły się w siedzibie Agencji, oraz zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenia. Zachęcamy także innych pracodawców to skorzystania z oferty Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi.

Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie Giełdy Pracy szansą na zatrudnienie

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18491863, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON