1 procent
zobacz >>>

Szkolenie zawodowe pn.: "Obsługa komputera z elementami e-marketingu"

19.11.2019

14 października rozpoczęło się szkolenie zawodowe dotyczące obsługi komputera oraz zagadnień związanych z e-marketingiem. W szkoleniu biorą udział zarówno uczestnicy projektu pn. „Wsparcie absolwentów uczelni wyższych we wchodzeniu na rynek pracy”, jak i osoby z projektu pn. „Zatrudnienie”.

Podczas zajęć poruszane będą zagadnienia ogólne związane z pracą z komputerem, korzystaniem z zasobów Internetu,  mediami społecznościowymi oraz bezpieczeństwem w sieci, e-marketingiem, a także tworzeniem stron www.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach projektów „Wsparcie absolwentów uczelni wyższych we wchodzeniu na rynek pracy”, oraz „Zatrudnienie”. Mamy nadzieję, że poziom prowadzonych zajęć, pomoce dydaktyczne oraz atmosfera da szansę uczestnikom na podniesienie swoich kompetencji zawodowych, a w konsekwencji znalezienie ciekawej pracy. 

 

Szkolenie zawodowe pn.: "Obsługa komputera z elementami e-marketingu" Szkolenie zawodowe pn.: "Obsługa komputera z elementami e-marketingu" Szkolenie zawodowe pn.: "Obsługa komputera z elementami e-marketingu" Szkolenie zawodowe pn.: "Obsługa komputera z elementami e-marketingu"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18491908, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON