1 procent
zobacz >>>

Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji

21.10.2019

W dniu 16 października odbyły się Targi Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji. Wydarzenie miało miejsce w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Grottgera 2.

Propozycje aktywizacji zawodowej zaprezentowało kilkanaście firm, w tym również Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi. Interesanci zostali zapoznani z projektami realizowanymi przez Fundację z naciskiem na atrakcyjną tematykę szkoleń oraz ciekawe oferty pracy.

Reprezentanci Agencji w szczególności promowali projekt pt. „Wsparcie absolwentów uczelni wyższych we wchodzeniu na rynek pracy” ze względu na liczne przybycie studentów. Ponadto udało się nawiązać współpracę z różnymi organizacjami oraz pracodawcami, co będzie skutkowało większymi możliwościami zawodowymi dla klientów Agencji Zatrudnienia.

Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Ogólnopolski Tydzień Kariery Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18488134, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON