1 procent
zobacz >>>

Rozpoczęliśmy szkolenie "Pracownik biurowy z obsługą klienta"

14-10-2019

Po raz kolejny nasza Agencja realizuje szkolenie związane z pracą biurową i obsługą klienta. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników projektów pn. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” oraz „Zatrudnienie” finansowanych ze środków PFRON. Szkolenie rozpoczęło się 8 października. Termin zakończenia szkolenia przewidywany jest na 30 października.

Uczestników czekają ciekawe zajęcia związane z podstawami pracy biurowej, obsługą komputera oraz zagadnienie dotyczące obsługi klienta i kontaktów z nimi. Całość zakończona zostanie egzaminem sprawdzającym wiedzę uczestników, a następnie wydaniem certyfikatów.

Szkolenie zawodowe jest szansą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, poznania z bliska specyfiki pracy biurowej oraz ukierunkowania się zawodowo. Co więcej, jest to miejsce gdzie nasi klienci zawierają nowe znajomości, integrują się i zmieniają swoje nastawienie do pracy.

Nasza Agencja wciąż prowadzi rekrutację do projektów. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane.

Rozpoczęliśmy szkolenie "Pracownik biurowy z obsługą klienta" Rozpoczęliśmy szkolenie "Pracownik biurowy z obsługą klienta" Rozpoczęliśmy szkolenie "Pracownik biurowy z obsługą klienta" Rozpoczęliśmy szkolenie "Pracownik biurowy z obsługą klienta"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18308405, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON