1 procent
zobacz >>>

Kolejne wydarzenie społeczno-kulturalne realizowane w ramach projektu pn. "Samodzielni" to udział w seansie filmowych w Multikinie.

Film pt. „Wymarzony” opowiada o funkcjonowaniu instytucji opieki społecznej na podstawie historii małego Theo. Chłopczyk został porzucony tuż po porodzie przez matkę-studentkę, której nie było po drodze z macierzyństwem. Maluszek nie ma się czego obawiać - sztab specjalistów stanie na rzęsach, by znaleźć mu nowych, jak najlepszych opiekunów. Bohaterem Jean- tymczasowy rodzic zastępczy który do momentu zakończenia całej procedury będzie zajmował się dzieckiem. Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako ide­alna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące.

Wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu. Film rozgrzeje nawet najchłodniejsze serca!

Kolejne wydarzenie społeczno-kulturalne realizowane w ramach projektu pn. "Samodzielni" to udział w seansie filmowych w Multikinie. Kolejne wydarzenie społeczno-kulturalne realizowane w ramach projektu pn. "Samodzielni" to udział w seansie filmowych w Multikinie.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18302367, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON