1 procent
zobacz >>>

W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni"

W poniedziałkowe przedpołudnie wybraliśmy się do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl pt. „Nie taki straszny dwór”. Możliwe, że dla niektórych było to pierwsze zetknięcie z muzyką klasyczną, dlatego wybraliśmy na tę okazję operę Stanisława Moniuszki „Straszny Dwór”, opracowaną w wersji kameralnej i skróconej. Spektakl prezentuje najważniejsze muzyczne fragmenty i sceny połączone narracją, która przybliży treść narodowego dzieła. Elementy scenografii, kostiumy z epoki, a przede wszystkim piękne głosy i tańce narodowe z pewnością przysporzą nowe rzesze miłośników opery. Spektakl został przygotowany specjalnie z okazji przypadającej w tym roku 200. rocznicy urodzin naszego narodowego kompozytora. Z gościnnym udziałem Zespołu Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, pod kierunkiem dyrektora, kierownika artystycznego i choreografa, Pana Lecha Leszczyńskiego.

Korzystając ze słonecznej pogody po spektaklu udaliśmy się na spacer do parku saskiego. Park saski po przebudowie wygląda naprawdę rewelacyjnie, mnóstwo w nim zieleni oraz miejsc gdzie można usiąść i odpocząć.

Dzisiejszy dzień był naprawdę udany !

W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni" W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni" W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni" W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni" W dniu wczorajszym odbyło się kolejne wyjście społeczno-kulturalne w ramach projektu "Samodzielni"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18302402, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON