KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że 23 kwietnia 2019 roku Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszczšca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego.

W dniach 27 i 28 kwietnia Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu "Agencja Zatrudnienia" zorganizowała warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób zamieszkałych w województwie świętokrzyskim. W zajęciach uczestniczyła 8 osobowa grupa ze Stowarzyszenia "Tratwa" z Sandomierza.

Tematyka zajęć obejmowała:

Warsztaty były prowadzone przez:

Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego. Warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób z województwa świętokrzyskiego.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 22.03.2019r.
Stronę odwiedzono 17297000, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON