1 procent
zobacz >>>

Zakończenie szkolenia zawodowego pn. ''Pracownik obsługi biura'' oraz ''Sprzedawca w branży fotowoltaicznej z obsługą kasy fiskalnej''

Dnia 28 grudnia zakończyliśmy dwa szkolenia zawodowe realizowane w ramach projektu, pn. „Kurs na pracę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie „Pracownik obsługi biura” rozpoczęto 11.12.2017r. Wszyscy Uczestnicy zdali egzamin z pozytywnym wynikiem. Egzamin został przeprowadzony przez Lubelską Izbę Rzemieślniczą.  Certyfikat, który otrzymali Uczestnicy jest dokumentem potwierdzającym nabyte umiejętności w zakresie zawodu zgodnie z art. 53d ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tj. Dz.U. z 2017 r., poz. 1065 z póżn. Zm.).

Szkolenie zawodowe „Sprzedawca w branży fotowoltaicznej z obsługą kasy fiskalnej” zakończył się sukcesem dla 10 Uczestników. Odebrali oni certyfikaty potwierdzające nabycie kwalifikacji zawodowych wydane przez Centrum OZE Synergia Technologii i Energii.

 

Uczestnicy aktualnie podejmują 3 miesięczne staże, które są gwarantowane dla wszystkich Uczestników Projektu po zakończonym szkoleniu zawodowym.

 

Zapraszamy na kolejne szkolenia!

Obecnie trwa rekrutacja na drugie szkolenie z zakresu „Pracownik obsługi biura” oraz „Sprzedawca w sklepie internetowym z obsługą kasy fiskalnej”.

Szczególnie zapraszamy osoby posiadające gospodarstwa rolne do 2ha lub domowników rolników.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zakończenie szkolenia zawodowego pn. ''Pracownik obsługi biura'' oraz ''Sprzedawca w branży fotowoltaicznej z obsługą kasy fiskalnej'' Zakończenie szkolenia zawodowego pn. ''Pracownik obsługi biura'' oraz ''Sprzedawca w branży fotowoltaicznej z obsługą kasy fiskalnej''

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18591808, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON