1 procent
zobacz >>>

Spotkanie rekrutacyjne do projektu "Absolwent"

Już w najbliższy wtorek 19 grudnia 2017 roku o godz. 14.00 w siedzibie Biura Rozwoju Kompetencji UMCS przy ulicy Sowińskiego 12/4 odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do projektu "Absolwent", dla studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Z myślą o osobach młodych, kończących studia w nadziei na płynne przejście ze ścieżki naukowej na zawodową, powstał projekt „Absolwent”. Skierowany jest on do studentów ostatniego roku studiów wyższych magisterskich, bądź licencjackich oraz absolwentów do dwóch lat po ukończeniu szkoły wyższej. Dzięki udziałowi w projekcie, uczestnicy będą mogli stworzyć pod okiem specjalistów indywidualny plan działania zawodowego, odbyć szkolenia specjalistyczne oraz pozyskać staż i zatrudnienie bezpośrednio po ukończeniu studiów. Dla osób spełniających kryteria przewidziane są także dodatki motywacyjne w wysokości 400zł!

W ramach projektu „ Absolwent” proponujemy następujące szkolenia:

Zapewniamy:

Zależy nam na indywidualnym spotkaniu z osobami niepełnosprawnymi, by dzięki bezpośredniej rozmowie i lepszemu poznaniu zaproponować najlepszą formę aktywizacji zawodowej. Aktualnie w Agencji Zatrudnienia realizujemy również inne projekty, do których zapraszamy. Dzięki wielości i różnorodności prowadzonych przez Fundację Fuga Mundi projektów, każda osoba bezrobotna, niezależnie od wieku i stopnia niepełnosprawności, znajdzie aktywność dla siebie.

Zapraszamy na spotkanie!

Spotkanie rekrutacyjne do projektu "Absolwent"

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18642219, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON