Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji

Wielka Gala Integracji odbyła się w sobotę 18.11.2017r. w Warszawie. 22 edycja największego święta osób z niepełnosprawnością w Polsce, organizowana jest z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i podsumowuje działania, podejmowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundację Integracja na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Podczas Wielkiej Gali Integracji spotykają się osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju wraz z osobami publicznymi, przedstawicielami organizacji pozarządowych, a także mediów i firm, angażujących się w działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Podczas gali przyznano różne nagrody i wyróżnienia, w tym Medale Przyjaciel Integracji, wręczane od 1997 r. osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością, przede wszystkim z chęci budowania społecznej integracji. W 2017 r. to wyróżnienie przypadło firmom PKP Intercity, Telewizji Polsat oraz Skanska. Rozstrzygnięto również konkursy Warszawska Inwestycja Bez Barier, Aplikacja bez barier oraz Serwis www bez barier.

Na Wielkiej Gali Integracji, objętej honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy mieli także okazję zaprezentować się: Vlodi Tafel – zawodowy muzyk instrumentalista, jedyny na świecie perkusista tej klasy grający bez nogi, Roman Roczeń – niewidomy pieśniarz i gitarzysta, Jacek Noch – chorujący na stwardnienie rozsiane komik i stand-uper, Bartek „MesBrutah” Dzienkiewicz – od wielu lat zajmujący się muzyką i realizacją dźwięku, poruszający się na wózku DJ. Galę poprowadzili dziennikarze: Monika Zamachowska i Michał Olszański, oraz założyciel i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Fundacji Integracja – Piotr Pawłowski. Na zakończenie dla wszystkich uczestników zaprezentował się zespół Pectus.

Z ciekawą relacją z niniejszego wydarzenia można zapoznać się także pod poniższym adresem: LINK

Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji Byliśmy obecni na 22. Wielkiej Gali Integracji

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 02.06.2020r.
Stronę odwiedzono 19306570, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON