1 procent
zobacz >>>

Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II".

W dniu 19 kwietnia w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, odbyły się Warsztaty Aktywizacji Zawodowej dla osób niesłyszących. Były to pierwsze zajęcia aktywizujące w ramach projektu, które sprecyzowane zostały na to środowisko. W zajęciach brał udział tłumacz języka migowego- Ewa Dragan-Sobolewska, dzięki czemu beneficjenci mogli określić predyspozycje zawodowe, osobowościowe w swoim języku. Doradca zawodowy- Magdalena Gach znając środowisko niesłyszących osób przedstawiła treści merytoryczne w sposób obrazowy uwzględniając mentalność uczestników.

Niesłyszący aplikowali na stanowiska: krajacz, introligator oraz grafik komputerowy zaproponowane przez Wydawnictwo Polskiego Związku Niewidomych Sp. z. o. o. Oddział w Lublinie.

Dlatego też w ramach projektu "Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II" podane zostały konkretne informacje dotyczące:

Każdy uczestnik wykonał swoje CV aby móc lepiej zaprezentować się podczas indywidualnych rozmów z pracodawcami zorganizowanych 20 kwietnia (Giełda Pracy). Osoby niesłyszące owocnie spędziły czas czego efektem były pomyślne rozmowy kwalifikacyjne.

Warsztaty te były prowadzone przez:

Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II". Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II". Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II". Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II". Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II". Warsztaty Aktywizacji Zawodowej przygotowujące do Giełd Pracy w ramach projektu 4Kroki- Wsparcie osób niesłyszących na rynku pracy II".

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18595249, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON