1 procent
zobacz >>>

Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim

19.10.2017 wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim. Organizatorem wydarzenia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej, ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radzyniu Podlaskim.


Odwiedzający byli zainteresowani propozycją Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, w tym ofertami szkoleń, wolontariatu, staży zawodowych oraz uczestnictwem w realizowanych projektach. Dodatkowo, udział w wydarzeniu przyczynił się do zawarcia nowych kontaktów biznesowych z pracodawcami, wyrażającymi zainteresowanie zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością.


Wszystkim odwiedzającym oraz organizatorom serdecznie dziękujemy.

Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim Wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Radzyniu Podlaskim

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18305342, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON