1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej.

Dnia 15.04.2011 Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi gościła młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej im. Prof. Zofii Sękowskiej, znajdującego się w Lublinie przy ulicy Ludwika Hirszfelda 6.

W spotkaniu wzięło udział 8 uczniów z klasy III liceum i 1 wychowawca. Ze strony Agencji Zatrudnienia w spotkaniu wzięli udział:

Agencja Zatrudnienia reprezentowana była przez:

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej. Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej. Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej. Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej. Spotkanie z młodzieżą z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie im. Prof. Zofii Sękowskiej.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18297235, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON