1 procent
zobacz >>>

Odbyły się kolejne warsztaty - ''Klubu Pracy''. Tematyką zajęć było ''Przekraczanie barier w komunikacji międzyludzkiej''.

Grupa Beneficjentów wzięła udział w Warsztatach Klubu Pracy organizowanych w ramach realizacji projektu pn: „Praca ze wspomaganiem”. Uczestnicy spotkania wspólnie odkrywali i opisywali bariery w komunikacji międzyludzkiej oraz proponowali rozwiązania mające na celu ich przekroczenie.  Następnie uczestniczyli w serii ćwiczeń z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, a także poznawali techniki autoprezentacji. Beneficjenci zwracali uwagę na znaczącą rolę komunikacji w karierze zawodowej i wyrażali zadowolenie z udziału w zajęciach.

Odbyły się kolejne warsztaty - ''Klubu Pracy''. Tematyką zajęć było ''Przekraczanie barier w komunikacji międzyludzkiej''. Odbyły się kolejne warsztaty - ''Klubu Pracy''. Tematyką zajęć było ''Przekraczanie barier w komunikacji międzyludzkiej''. Odbyły się kolejne warsztaty - ''Klubu Pracy''. Tematyką zajęć było ''Przekraczanie barier w komunikacji międzyludzkiej''. Odbyły się kolejne warsztaty - ''Klubu Pracy''. Tematyką zajęć było ''Przekraczanie barier w komunikacji międzyludzkiej''.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18473278, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON