1 procent
zobacz >>>

VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji

W piątek - 07.04.2017 roku odbyły się VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie. Głównym organizatorem Targów był Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie.

Mieliśmy okazję zobaczyć różnych pracodawców prezentujących interesujące oferty pracy. Pojawiły się także uczelnie m. in. UMCS oraz szkoły, które zachęcały przyszłych absolwentów swoją bogatą ofertą edukacyjną.

Nasza Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi miała okazję zaprezentować na Targach w Parczewie zarówno aktualne oferty pracy dla osób niepełnosprawnych, jak również informację o aktualnej ofercie stażowej. Przedstawiliśmy także oferty szkoleń dla potencjalnych beneficjentów, którzy byli zainteresowani własnym rozwojem zawodowym oraz doskonaleniem swoich umiejętności. Nasi pracownicy chętnie opowiadali o projektach, których realizacja rozpocznie się w najbliższym czasie. Zainteresowani mieli możliwość skorzystania z oferowanych przez nas publikacji na temat zatrudnienia osób niepełnosprawnych, które były dostępne dla każdego uczestnika Targów Pracy.

Uczestnictwo w Targach Pracy w Parczewie stwarza dla nas możliwość rozbudowania bazy beneficjentów, jak również dostępnych dla nich ofert pracy. Zakres działań Agencji Zatrudnienia dzięki takim wydarzeniom poszerza się. Z całą pewnością będziemy systematycznie odwiedzać to miejsce.

VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji VII Parczewskie Targi Pracy i Edukacji

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640219, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON